Wrzesień w obiektywie

września 30, 2014

Pewnie zauważyłyście, że nie pojawiają się już posty "tydzień w zdjęciach", uznałam ich istnienie za całkiem bezsensowne i postanowiłam je zamienić na cały miesiąc z perspektywy aparatu. Z jednej strony, nie chce wrzucać zdjęć na siłę, z drugiej powiedzmy sobie szczerze - kogo w sumie interesuje moje nudne życie?
Nie przepadam za oglądaniem filmików urodowych na YT, zwykle są strasznie mało konkretne - z tego powodu mnie irytują. Ja sama nie lubię za wypowiadać się publicznie, a jest kilka rzeczy, które chciałabym Wam pokazać, których nie da się przekazać na zdjęciach. Chciałabym połączyć obie te rzeczy, z jednej strony trochę ogarnąć moje "wystąpienia publiczne", z drugiej pokazać tym z Was, które są na początku przygody z makijażem sposoby które bardzo mi pomogły. Co Wy na to, znajdę jakieś chętne osoby do oglądania mojego nieudolnego występowania przed kamerą?

Mogą również Cię zainteresować:

6 komentarze

 1. Ja zdecydowanie wolę czytać blogi. Bardziej skupiam wtedy uwagę na treści. Jak oglądam vlogi to człowiek zaraz ma ochotę porobić coś innego, bo nie chce się oglądać Pani, która opowiada. Bardzo ładne zdjęcia. Szczególnie to przez szybę autobusu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zdecydowanie wole czytac blogi.
  Masz bardzo ladny usmiech.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja bym Cię chętnie pooglądała;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pooglądałabym Cię z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mega zdjęcia ! co do vlogów to lubię je oglądać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja wolę czytać blogi, bo mogę to robić gdy dziecko śpi, a vlog, by go prędko obudził:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń