Prezenty za opinie! Post rozdaniowo-informacyjny

sierpnia 22, 2014

Jak widzicie, znowu kombinuje z wyglądem mojego bloga i w końcu znalazłam szablon, który mi w miarę pasuje. Niestety, żeby móc w pełni z niego korzystać trzeba zapłacić, więc przed zakupem chcę zapytać Was, moich drogich czytelników o zdanie. Jak Wam się ten szablon podoba? Powoli staje się to tradycją, mam nadzieję że nikt nie będzie przeciwko niej protestował. Z odpowiedzi wybiorę najciekawszą i jej autor otrzyma mały upominek!


Warunki są proste: trzeba być obserwatorem mojego bloga, odpowiedzieć na pytanie. NIE PISZĘ e-maila z informacją o wygranej, informacja pojawi się na blogu i osoba, która wygrała będzie musiała sama się ze mną skontaktować. Jeśli nie będzie kontaktu w ciągu 3 dni od ogłoszenia to wybieram kolejnego zwycięzce. Nie robię tego na złość Wam, po prostu wolałabym, żeby nagroda powędrowała do kogoś kto faktycznie mnie czyta, a nie tylko zgarnia nagrody z rozdań - mam nadzieję że zrozumiecie. Nagrody wysyłam tylko na terenie Polski. Na odpowiedzi czekam do 31 sierpnia do północy.


Jeszcze jedna sprawa - byłoby fajnie gdybyście polajkowały blogowy Facebook

Szczególnie dziewczyny biorące udział w akcji Szkoła Makijażu - będę tam zamieszczać przypomnienia o upływającym terminie i inne istotne informacje.

I małe ogłoszenie dla blogerek: biorę udział w akcji charytatywnej, wspieramy Olusia, który urodził się z połową serca. Jeśli jesteś zainteresowana pomocą, zapraszam na stronę: Olusiowy zawrót głowy, tam możecie przyłączyć się do akcji i dowiedzieć więcej.

Wiem również że kilka mam z mojej okolicy czyta mojego bloga. Jeśli czytacie tego posta to zapraszam Was do grupy na fb: Mamy z Włocławka. Brakowało w naszym mieście miejsca gdzie można się poznać, porozmawiać, wymienić poglądami czy rzeczami z których nasze dziecko już wyrosło, postanowiłam więc stworzyć takie miejsce i mam nadzieję, że pomożecie mi je rozkręcić.
Dzięki!

Mogą również Cię zainteresować:

2 komentarze

  1. Bardzo ładny szablon, przejrzysty :) Ja też ciągle coś zmieniam i zawsze znajduję jakieś mankamenty, które mi przeszkadzają :D

    Zapraszam do mnie http://czarnulahc.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń