10 razy na tak!

sierpnia 30, 2014

Siedzisz sobie spokojnie na fejsie czy przeglądasz blogi i nagle napotykasz zalew tych samych grafik i dziwnym zbiegiem okoliczności część blogów na Twojej liście ma nagle nowe posty o tym samym tytule? Chcesz wiedzieć więcej? Pomagamy Olusiowi, który urodził się z połową serca - mam dla Ciebie 10 powodów, dla których Olek koniecznie musi znaleźć się jak najszybciej na operacji w Munster


1. Bez naszej pomocy nie uda się wysłać Olka do Munster
2. Bo Oluś mógłby być moim synem. Albo Twoim. Życie jest okrutne i każdego z nas może spotkać tragedia jaką jest chore dziecko. Z pewnością każda z nas zrobiłaby wszystko żeby swojemu choremu dziecku pomóc.
3. Bo w Polsce nie robią żadnych nadziei na operacje takich wad, a nawet jeśli - to termin jest zbyt odległy żeby operacja miała sens.
4.Bo czas na wykonanie operacji mija, trzeba się więc pośpieszyć!
5. Ta jedna podróż sprawi że nasz Oluś będzie mógł przeżyć w swoim życiu jeszcze wiele innych podróży.
6. Dzięki pomocy naszej akcji wysłania Olusia do Munster będziesz mógła z dumą powiedzieć że komuś pomogłaś.
7. Bo każde serduszko musi mieć drugą połowę!
8. Bo przed Olusiem jeszcze wiele choinek do ubrania, bałwanów do ulepienia, meczy i wyścigów do wygrania
9. Bo Oluś musi doczekać jeszcze emerytury w wieku 67 lat!
10. Bo nie musisz koniecznie wpłacać pieniążków żeby pomóc. Wystarczy że podasz informacje o okazji dalej, może dzięki Tobie znajdzie się ktoś kto pomoże Olusiowi? Proszę udostępnij na swoim profilu na facebooku, blogu lub po prostu powiedz komuś o akcji.

Blogi biorące udział w akcji:

Tutaj zbieramy pieniążki, ale wcale nie trzeba ich wpłacać jeśli nie jesteśmy w stanie, wystarczy przekazać informację dalej. Tutaj jest wydarzenie na facebooku, na którym możecie dowiedzieć się więcej o Olusiu, a tutaj możecie się dowiedzieć jak pomóc.

Mogą również Cię zainteresować:

7 komentarze

 1. Przyłączam się rękami i nogami!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! Dobrze Ci poszło. To faktycznie decydująca podróż. Wierzymy, że będzie dobrze, bo Oluś jest otoczony wieloma osobami, które chcą pomagać. A teraz i wieloma blogerkami. Jeszcze raz dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. JEsteśmy z Wami!!! Uda się!!! Musi!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. powód 3. jest strasznie niesprawiedliwi, i w takich chwilach nie chce mi sie do PL wracać

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń