Podsumowanie miesiąca: Maj

czerwca 04, 2014

Włosy

Poczytać więcej o pielęgnacji włosów w maju możecie poczytać w moim poprzednim poście - miesiąc z życia włosów.  W skrócie - nic nie wypadało, nie zanotowałam żadnych podrażnień, za to udało mi się lekko przyśpieszyć porost włosów - wyniósł on 1,5 cm i teraz łączna długość mojego odrostu na czubku głowy to 21,5 cm. Niestety, długość odrostu mierzona zaraz nad czołem to jedynie 17 cm - nie sądziłam że różnica w tempie rośnięcia włosów na głowie będzie aż tak duża.


Ćwiczenia

Nadal niestety nie udało mi się zmobilizować. Kiedy tylko brałam się za ćwiczenia pojawiały się różne powody, przez które musiałam przerwać. Tydzień byłam chora, osłabienie utrzymywało się dużo dłużej, ale na szczęście dzięki tej chorobie spadło odrobinę na wadze i jak na razie się utrzymuje. Wywiozłam również rowerek stacjonarny i całkowicie rezygnuje z jazdy na nim - wiem że nie uda mi się ponownie zmobilizować do regularnego jeżdżenia, wolę skupić się na próbach biegania.

Dieta

BARDZO dokładne szczegóły mojej diety znajdziecie na 100dnidietywzdjeciach.blogspot.com. Dietę trzymałam przez 20 z 31 dni miesiąca, ale większość dni, których nie ma wpisanych to są dni przymusowej głodówki związanej z chorobą, nie jest więc tak, że siedziałam i się obżerałam przez te brakujące dni. Średnia kaloryczność dni dietowych wynosiła 1100 kcal, 66 g białka, 110 g węgli i 37 g tłuszczy.

Schudłam


Jestem dumna z...

Zapisania się do szkoły policealnej na kierunek Technik usług kosmetycznych. Nie mogę się doczekać!

Mogą również Cię zainteresować:

3 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń