Niedziela z Yankee Candle - Turquoise Sky

marca 16, 2014

Jak co niedzielę, zapraszam Was na krótką prezentację kolejnego z wosków Yankee Candle zakupionych przeze mnie w sklepie internetowym Goodies.pl. W opisie producenta możemy przeczytać: Doskonale błękitny wosk Turquoise Sky zamyka w sobie magię lazurowego oceanu, bezchmurnego nieba i jasnego, ożywczego wiatru. Morska bryza niesie za sobą wyjątkową świeżość, która – w ulotnych momentach – zamienia się w woń zebranej gdzieś po drodze morskiej trawy i nutę skradzionego ze straganu z egzotycznymi balsamami piżma. Rześko, cudownie tropikalnie i nieco tajemniczo. Wosk Turquoise Sky to podróż odbyta na skrzydłach wiatru pędzącego po najodleglejszych, najbardziej bajecznych zakątkach globu i wzbijającego się ostatecznie w stronę turkusowego, bezchmurnego nieba. 
Czytając przed zakupem recenzje na innych blogach natknęłam się na opinie, że wosk pachnie odświeżaczem powietrza czy kostką do toalet. Spodziewałam się naprawdę intensywnej świeżości, takiej morskiej bryzy. Zastanawiam się co z moim woskiem może być nie tak, bo nie czuję w nim zupełnie nic z opisywanych rzeczy. Zamiast świeżości czuje lekką słodycz, jest to bardzo przyjemny zapach, ale zupełnie nie tego się spodziewałam. W zapachu momentami wybija się nagrzana sól i właściwie to chyba jest najbliższe świeżości co udało mi się z tego wosku "wycisnąć". 
Nie myślcie sobie jednak, że nie podoba mi się zupełnie - do odpalenia na co dzień jest w sam raz. Średnio intensywny, nie jest duszący, czasami nie czuć go nawet w ogóle. Po zapaleniu trzeba odczekać dłuższą chwilę zanim zacznie wydawać z siebie jakikolwiek zapach, po zgaszeniu znika błyskawicznie. Z pewnością nie kupię go ponownie, ale chętnie wykorzystam w całości. 

Mogą również Cię zainteresować:

3 komentarze

  1. Zawsze ciężko mi sobie wyobrazić takie zapachy! :) Nawet mój kochany cynamon czasami w zapach wydaje się okropny !! Więc nie mam zdania ;D Do tego z woskami się jeszcze nie zapoznałam ! A to dlatego że postanowiłam że najpierw wykończę moje olejki !!! :D ( już nie mogę się doczekać aż to się stanie ;D )

    OdpowiedzUsuń
  2. zapachu nie czułam,ale jestem zakochana w tym kolorze;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie miałam tego zapachu akurat, ale generalnie lubię woski YC.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń