Akcje w których biorę udział, czyli Marzec miesiącej olejowania i Hoduję Naturalki

marca 01, 2014

Dzisiaj chciałam wam opowiedzieć i być może zachęcić do udziału w akcjach, w którym sama biorę udział. Takie akcje działają na mnie bardzo motywująco, a czasami po zakończeniu można sobie porównać efekty, które w moim przypadku zwykle są bardzo małe, ale się nie poddaje.

Akcja Włosomaniaczek - Marzec miesiącem olejowania


Akcja zorganizowana na blogu Anwen i tutaj się można zapisać i poczytać o samej akcji więcej. W skrócie, przez cały miesiąc staramy się codziennie, lub jak najczęściej jeśli nasze włosy nie lubią, nakładać olej przed myciem. Nieważne jaki, nieważne na ile, bo wszystko zależy od tego co nasze włosy lubią.
Cieszę się, że pojawiła się ta akcja, bo przyznam wam się szczerze, że ostatnio trochę się opuściłam z olejowaniem włosów, a przecież bardzo mi ono służy. Do akcji planuje wykorzystać mój zapas olejku jojoba, zrobiłam za duże zakupy zamawiając półprodukty i część z olejków jest już w okolicach terminu ważności, musze je więc zużyć jak najszybciej.

Akcja Hoduję Naturalki

Jak wiecie, zapuszczam naturalne włosy od początku powstania tego bloga- mam więc duże doświadczenie w tej akcji. Do pozbycia się farbowańców brakuje mi jeszcze sporo, gdybym ścięła je w chwili obecnej to bym miała śmieszną grzywkę do okolic nosa, więc muszę jeszcze poczekać.  Jeśli myślicie o zapuszczeniu naturalnych włosów to zapraszam tutaj, znajdziecie wszystkie szczegóły akcji i pooglądacie sobie zdjęcia odrostów.

Mogą również Cię zainteresować:

4 komentarze

 1. Ja również zapisałąm się do pierwszej akcji ponieważ ostatnio trochę odpuściłam olejowanie włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja w tym miesiącu tylko do akcji "czeszę się"

  OdpowiedzUsuń
 3. Dopisałam się do akcji Anwen. W ogóle wkręciłam się w akcje blogerskie-dają motywację do systematyczności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja za to biorę udział w akcji : zapuszczamy włosy na lato :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń