Podsumowanie tygodnia XXXVI

grudnia 10, 2013

Pierwszy tydzień grudnia upłynął nam pod znakiem orkanów i czekania na przesyłki z DDD. Orkan przyszedł, przyniósł ze sobą niesamowite zmiany pogody, w ciągu 30 minut za oknem mogłam zaobserwować po kolei: tornado, śnieżyce, burze z gradem i idealnie czyste błękitne niebo. Prawie wszystkie przesyłki przyszły w mikołajki, więc miałam bardzo fajny prezent. Chciałam z testami wstrzymać się do stycznia, no ale... kto by wytrzymał? Najchętniej nałożyłabym na głowę, wszystko co zamówiłam jednocześnie, ale jak na razie testuje tylko serum na porost włosów z Apteki Agafii.
W tym tygodniu 3 razy nałożyłam olej rycynowy, który jak nic innego nabłyszcza moje włosy, 3 razy wtarłam w skórę olej sesa, którego recenzja zbliża się wielkimi krokami, biorąc pod uwagę to, że zostało mi go na jedno użycie. Postanowiłam również zużyć resztę Kapoor Kachli, która mi została, więc użyłam go w tym tygodniu aż 2 razy. 
Dietę trzymałam przez prawie cały tydzień, jedynie w środę odpuściłam, a na rowerku stacjonarnym nie jeździłam w czwartek i łącznie przejechałam 120 km.
Moja waga znowu wariuje, coraz ciężej mi się chudnie. Mam wrażenie, jakbym próbowała wpychać pod wodę balonik napełniony powietrzem, im głębiej schodzę, tym ciężej idzie i jest coraz więcej szarpania się i energii, a jednocześnie coraz słabiej mi idzie. Najniższa waga w tym tygodniu to 71,4 kg, najwyższa to 72,7 kg. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę miała się Wam czym pochwalić.

Mogą również Cię zainteresować:

6 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń