Mini konkurs dla moich czytelniczek.

grudnia 20, 2013

Już dawno miałam Wam zaproponować konkurs, jak na razie zbieram nagrody do dużego, a tymczasem chciałam Was zaprosić na malutki mini konkursik. Nagrody nie są oszałamiające, nie wykluczam tego, że nieco ich przybędzie, ale jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział - zapraszam! Zasady są nieco inne niż wcześniej, mam nadzieję, że nikt się o to nie obrazi. Konkurs trwa od dzisiaj (20 grudnia) do 3 stycznia do północy.  Mam nadzieję, że szybko uda mi się zorganizować dla Was większy konkurs.
Poza wcześniej zapowiedzianymi zmianami, nie premiuje również za wstawienie banera- nie interesuje mnie zdobywanie "czytelników", którzy pojawiają się tutaj tylko z okazji rozdań.
W skład skromnej nagrody wchodzą:
lakier Ladycore, różowy z całą chmarą drobinek. Przepiękny i zastanawiam się czy sobie też takiego nie wziąć, jeśli znajdę jeszcze jedno opakowanie. Mam już kilka lakierów z tej serii i wiem, że są naprawdę dobre- bardzo ładne krycie, w niektórych przypadkach nawet po pierwszej warstwie i prawie tygodniowa trwałość n moich paznokciach.
Mój wakacyjny hit, czyli Bell, Lip Tint nr. 12
Perfecta SPA, Manicure Pielęgnacyjny, Szafirowy peeling + regenerująca maska - serum do rąk - Mój kolejny hit, którego używam bardzo często, ale jakimś cudem nie miałam okazji Wam jeszcze o nim napisać.

Jak widzicie, nagrody faktycznie są skromniutkie, ale nie zmuszam nikogo do udziału, a praktycznie wszystkie te rzeczy się sprawdziły bardzo dobrze u mnie. 
Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w moim mini-konkursie jest bycie publicznym obserwatorem mojego bloga, podanie adresu e-mail w formularzu poniżej oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Można również, ale nie trzeba polubić mój profil na facebooku, który znajdziecie u góry, z prawej strony tego bloga, albo znaleźć się w Top Liście komentarzowych spamerek ;)
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem i fundatorem nagród jestem ja, właścicielka bloga dzikawozkowa.blogspot.com
2. Rozdanie trwa od 20.12.2013 od momentu opublikowania tego wpisu do 03.01.2014 do północy.
3. Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konkursie jest bycie publicznym obserwatorem bloga Dzikawózkowa, podanie adresu e-mail, oraz odpowiedź na konkursowe pytanie.
4. Wyniki konkursu zostaną podane w ciągu 3 dni od zakończenia
5. Wybrana przeze mnie osoba zostanie powiadomiona e-mailowo o wygranej
6. Wygraną wysyłam tylko na terenie Polski
7. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą w ciągu 3 dni, możliwe jest wybranie innego zwycięzcy.
8. Zobowiązuje się wysłać nagrodę w ciągu tygodnia od otrzymania danych do wysyłki.
9. Zgłoszenia podwójne będą usuwane.
Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

Mogą również Cię zainteresować:

8 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń