Dzień Darmowej Dostawy

grudnia 01, 2013

A ja dzisiaj chciałam Wam tylko szybko przypomnieć o Dniu Darmowej Dostawy, który odbędzie się już jutro. W akcji bierze udział prawie 2 500 sklepów i myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, u mnie lista jest bardzo długa i obejmuje między innymi kosmetyki rosyjskie czy woski Yankee Candle.

O Dniu Darmowej Dostawy

Czym jest Dzień Darmowej Dostawy (w skrócie DDD)?

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów.

W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2013 (2 grudnia) sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Organizator akcji, serwis eKomercyjnie.pl, dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych.

2 grudnia 2013 Dniem Darmowej Dostawy

Znana jest już data tegorocznego Dnia Darmowej Dostawy organizowanego przez serwis eKomercyjnie.pl. Akcja odbędzie się 2 grudnia br. W tym dniu klienci będą mogli dokonać zakupów online bez ponoszenia kosztów przesyłki.

Czwarta edycja Dnia Darmowej Dostawy odbędzie się w poniedziałek 2 grudnia 2013. Tego dnia w godzinach od 00:01 do 23:59 będzie można zrobić zakupy online szybko, wygodnie i bez ponoszenia kosztów przesyłki.


Na oficjalnej stronie www.dziendarmowejdostawy.pl znajdą się te sklepy, które biorą udział w akcji. Organizator dokładnie weryfikuje zgłaszające się firmy, a te, które się zakwalifikują zobowiązane są do przestrzegania regulaminu Dnia Darmowej Dostawy. Zapisy rozpoczęły się 18 października i potrwają do 30 listopada br.


Planujecie coś zamówić? Szczegóły i lista sklepów dostępna jest tutaj -> http://www.dziendarmowejdostawy.pl/

Mogą również Cię zainteresować:

5 komentarze

 1. pierwszy raz o tym słyszę ! genialna sprawa, bo na ogół nie robię zakupów przez internet właśnie dlatego, że przesyłka jest czasem droższa od tego, co chcę kupić... może wreszcie zakupię swoje pierwsze woski? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również pierwszy raz słyszę o takim dniu. Oj chyba będę musiała zrobić mały przegląd tych sklepów ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. szukam i szukam, w którym sklepie mogę kupić Yankee Candle ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć to tutaj: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/tagi-sklepow/ masz listę tagów wszystkich sklepów ułożoną alfabetycznie ;)

   Usuń
 4. A ja nic nie kupuję- przekroczyłam w listopadzie swój limit zakupowy ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń