,

Podsumowanie tygodnia XXXIII

listopada 18, 2013


Tradycyjnie, olejowałam mieszanką olejów nr 2 włosy 3 razy, olejem sesa jedynie 2 razy. Jakaś nagroda za wytrwałość by mi się przydała ;)
Z ćwiczeń byłam niestety wyłączona przez większość tygodnia, pod koniec robienia wtorkowego Skalpela trzasnęło mi kolano i przez kolejne kilka dni bardzo mocno bolało, więc odpuściłam jakiekolwiek ćwiczenia. Na rowerek stacjonarny wsiadłam dopiero w sobotę i powoli, delikatnie przejechałam moje 20 km. W tym tygodniu przejechałam łącznie 100 km, z czego większość w poniedziałek. Skalpel robiłam tylko raz i jak na razie chyba go odpuszczę - to nie jest jeszcze na moje biedne, zmaltretowane stawy.
Dietetycznie trzymałam się bardzo ładnie, chociaż nadal zmuszam się do jedzenia, zwykle nie mam w ogóle apetytu i jem czasami na siłę.
Najwyższa waga w tym tygodniu to 72,5 kg, najniższa to 71,2 kg. Chyba w końcu zacznie porządnie spadać w dół, nadal po cichutku marzę, że uda mi się dojść do zrzuconych 20 kg w ciągu roku.
Zdjęć nie będzie bo... bo nie miałam okazji robić żadnych!

Mogą również Cię zainteresować:

8 komentarze

 1. Czyli pomaleńku, ale do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja od wczoraj zaczęłam jeszcze dodatkowo jeździć na rowerku:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję Twoje zmagania od jakiegoś czasu i podziwiam Cię ;) Trzymam kciuki żeby udało Ci się osiągnąć wymarzony efekt ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, to nie fajna przygoda z tym kolanem,.. U mnie rowerek stacjonarny stoi nie ruszony.;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uda się! ja marzę odwrotnie... żeby przytyć.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń