Rozdanie

października 19, 2013

Jeśli jeszcze nie wzięłyście udziału, zachęcam Was do udziału w rozdaniu, macie szanse jeszcze do północy.


Jednocześnie proszę o nie usuwanie banerów, jeśli taki wstawiłyście, do czasu ogłoszenia wyników rozdania, ale spokojnie, nie powinno mi to długo zająć. 
Jeśli nie poszczęści się Wam tym razem, za około miesiąc będziecie miały kolejną szanse na wygranie kilku drobnych upominków na moim blogu, będą jednak zmienione zasady, dodatkowe losy otrzymają w następnym rozdaniu osoby z top 10 komentatorów, bo tak naprawdę zależy mi na stałych czytelniczkach.
Co o tym sądzicie?

Mogą również Cię zainteresować:

11 komentarze

 1. Wzięłam udział powodzenia wszystkim! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój blog, twoje zasady. Ja jednak do takich obostrzeń mam mieszane uczucia, bo czasami można wylać dziecko z kąpielą. Tak mi się przynajmniej wydaje. Chociaż na zasadach blogowania się nie znam i mogę się mylić :). Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo chętnie wysłucham Twojej opinii :)
   Zależy mi na tym, żeby większe szanse na wygranie nagrody miały stałe czytelniczki/komentatorki, bo z tego co widzę to duża część osób biorących udział w rozdaniach i zamieszczająca baner (co nie jest jak wiecie warunkiem koniecznym) robi to na blogach opierających się tylko i wyłącznie na rozdaniach.
   Banera zamieszczać nie trzeba, żeby wziąć udział w rozdaniu, za samo obserwowane są 2 "losy", za baner tylko 1 dodatkowy "los". Myślałam, żeby w następnym rozdaniu dodać 2 dodatkowe "losy" dla najczęściej komentujących, sama się w nich znajdujesz.
   I jeśli masz jakieś uwagi, bardzo chętnie wysłucham.

   Usuń
  2. W sumie masz rację. Lepiej premiować stałe bywalczynie, niż osoby okazyjnie korzystające z konkursów. To tak. Tym bardziej jak zależy ci na stałych odbiorcach. Jednak stałe czytelniczki to nie zawsze top komentatorki. Tych ostatnich jest zwykle kilkanaście, a stałych czytelniczek pewnie dużo więcej. Są przecież takie osoby, które czytają ale nie komentują. I o to mi chodziło z tą kąpielą . Możesz je w ten sposób zachęcić do ujawnienia się, ale też zniechęcić, bo mogą poczuć się wykluczone :). Podobnie jest z określaniem konkretnej liczby stałych bywalczyń. To może motywować, ale też motywację zabierać :)Złotego środka chyba w tej materii nie ma( wiedzą to marketingowcy:)). Dlatego próbuj i obserwuj, wszystko wyjdzie w kąpieli :)

   Usuń
  3. Jeśli ten system nie sprawdzi się, to z niego zrezygnuję. Niestety nie wpadłam na pomysł jak premiować czytelniczki, a nie tylko komentatorki, więc przetestuję ten system na razie. Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się zniechęcony.

   Usuń
  4. I słusznie. Spróbować zawsze warto. Zresztą konkursy zawsze można przeplatać, raz dla wszystkich innym razem z bonusem dla top komentatorek. Jak widać blogowanie poza innymi zaletami uczy także kreatywności i zasad marketingu. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

   Usuń
 3. Ja czekam zazwyczaj 10 dni zanim usunę, albo po prostu kiedy zobaczę juuż wyniki więc spoczko. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam za wszystkich kciuki ;-) Ostatnio u mnie gorący okres, ale staram się zaglądać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że to dobry pomysł, chociażby ze względu na wynagrodzenie osób, które często odwiedzają bloga i komentują ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń