Birth Markings

lipca 23, 2013

Przeglądając gazeta.pl trafiłam na przepiękne wideo, które moim zdaniem powinna obejrzeć każda matka, która nienawidzi swojego wyglądu brzucha po ciąży. Obejrzenie tego filmu, sprawia że możemy spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na nasze rozstępy i inne niemiłe dla nas rzeczy, które pozostawiła po sobie ciąża. Nie będę się rozpisywać, zapraszam do poświęcenia 20 minut i obejrzenia:

I co o tym sądzicie?

Mogą również Cię zainteresować:

2 komentarze

 1. Nie znam angielskiego :D
  Myślałam że już nie znajdę brzucha podobnego do mojego. Mój podobny jest do tego z 17 minuty. Tj. że taki pomarszczony no i plus rozstępy i skóra bardziej wisząca i zrolowana bo jeszcze sporo w niej sadełka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że nie znasz angielskiego, kobiety opowiadają o tym, że rozstępy są "świadectwem urodzenia dziecka", taki widoczny znak, że jesteś matką. Jedna z kobiet określiła je jako "puste gniazdo"

   Usuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń