,

OPI: NLL64 Cajun Shrimp

czerwca 21, 2013

Miniaturę tego lakieru otrzymałam w marcowej edycji pudełka Shinybox i byłam z tego powodu niesamowicie ucieszona, bo od dawna chciałam wypróbować te bardzo popularne (i drogie niestety) lakiery. Zawsze zastanawiałam się co one takiego niesamowitego robią, że kosztują aż tyle.
Uwaga: Oceniam miniaturę, nie pełnowymiarowy produkt. 

Miniatura ma pojemność 3,75 ml czyli 1/4 produktu pełnowymiarowego. Za lakier normalnej wielkości zapłacimy w drogeriach Douglas 49,90 zł, co jest ceną, która pozwala wymagać bardzo dużo od lakieru. Gdyby nie to, że miniaturę dostałam w Shinyboxie, to od lakieru za taką cenę wymagałabym krycia najlepiej po 1 warstwie, odporności na ścieranie i odpryski trwającej co najmniej tydzień.

Pędzelek jest oczywiście wielkości adekwatnej do opakowania, czyli bardzo malutki. Trzeba się bardzo dużo nim namachać i cały czas nabierać lakieru, żeby pokryć całą płytkę. Myślę, że ta wada może nie dotyczyć pełnowymiarowego produktu.

Do zupełnego krycia potrzebne by były 3 warstwy. Ja paznokcie pokryłam dwiema grubymi warstwami i widać miejscami prześwity. Ma duże skłonności do smużenia i rozlewania się na skórki, ale to może być wina malutkiego pędzelka.


Schnie dłużej niż przeciętny lakier, nawet pokryty świeżutkim top coatem pozostaje dość długo wrażliwy na uszkodzenia. Trwałość jest tutaj na duży plus, pokryty top coatem utrzymuję się na moich paznokciach do 4 dni z jedynie startymi końcówkami, bez żadnych odprysków, co jest naprawdę bardzo dużym sukcesem.


Kolor jest bardzo ładny, mogę go określić jako makowo-krewetkowy i jest bardzo przyjemny, idealny na lato.

Podsumowując, nie jestem zadowolona. Miałam nadzieję, że po wypróbowaniu tego lakieru, który śmiało można nazwać internetowym hitem, od razu polecę i nie zważając na cenę kupię ich kolejne pięć, piejąc z zachwytu i przysięgając mu wierność do końca życia. Tak się jednak nie stało, poza większą trwałością mam całkiem przeciętny lakier. Po wypróbowaniu tej miniatury przeszła mi ochota na inne lakiery tej marki.

Mogą również Cię zainteresować:

1 komentarze

  1. Hej mam ten lakier pełnowymiarowy i ja jestem w pełni zadowolona, ma duży pędzelek dzięki czemu łatwo się rozprowadza, długo wytrzymuje na paznokciach. Ze schnięciem troszkę gorzej ale nie jest to jakiś długi czas. Polecam Ci zakupienie pełnego produktu bo jak dla mnie warto, możliwe że to winna tego że miałaś możliwość testowania miniaturki. Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń