Regulamin konkursu Pięknie na lato

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Dzika Wózkowa
2. Nagrody wysyłam tylko i wyłącznie na terenie Polski
3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie się przez zamieszczony formularz, wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Wypełniając formularz oświadczasz, że akceptujesz regulamin, a także wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach konkursowych.
4. Udział w konkursie mogą wziąć tylko osoby obserwujące mój blog przez przynajmniej jedną z platform - Obserwatorzy, Google+. Facebook.
5. Niezbędny do skontaktowania się ze zwycięzcą jest adres e-mail. Oświadczam, że zgromadzone przeze mnie dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celu rozwiązania konkursu.
6. Konkurs trwa od chwili opublikowania tego posta (18 czerwca 2016 godz. 8:00) do 18 lipca 2017 do północy, zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane.
7. Zwycięża najbardziej kreatywne, ciekawe, zabawne zgłoszenie które wybiorę osobiście na postawie subiektywnej oceny.
8. Nagroda zostanie wysłana na mój koszt w ciągu tygodnia od zgłoszenia się zwycięzcy.
9. Jeśli osoba, która wygrała nie zgłosi się w ciągu 5 dni, zastrzegam sobie prawo do wybrania po tym czasie kolejnego zwycięzcy.
10. Osoby, które zaczną obserwować mojego bloga tylko po to, aby wygrać konkurs lepiej niech zrezygnują - "znikające" osoby będę wpisywać na czarną listę, zależy mi na tym, żeby nagradzać faktycznych czytelników, a nie łowców konkursów.
11. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.
12. Jedna osoba może zgłosić się tylko raz.
13. Nagrodą jest zestaw kosmetyków
14. To czy zwycięska odpowiedź zostanie opublikowana na blogu zależy od decyzji konkursowicza.
15. Odpowiedź musi być twórczością własną konkursowicza, odpowiedzi kopiowane z innych stron nie będą akceptowane i powoduję zdyskwalifikowanie
16. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
17. Oświadczam że wartość nagród nie przekracza 760 zł.

Obserwatorzy

Google+ Followers

Łączna liczba wyświetleń