Konkurs Wiosenne Paznokcie - wyniki

Kilka dni temu dobiegł końca mój konkurs dotyczący wiosennych paznokci. Powoli bliżej jest lata niż wiosny, pora więc na wyniki. Decyzja nie była wcale prosta, konkursy które organizuję są w porządku pod względem formalnym, ale o wiele trudniej jest wyłonić zwycięzcę. Zgłoszeń może i nie było dużo, ale ciężko jest decydować które to będzie właśnie to najlepsze. Już i tak się spóźniłam z ogłoszeniem wyników, więc nie przedłużając, wygrywa Andzia A!
Odpowiedź, która najbardziej przypadła mi do gustu to:
Mój ideał tej wiosny (jak i każdej innej) to przede wszystkim paznokcie zadbane, mocne, nierozdwojone... Dlaczego nie opisuję tutaj pazokci w szalonych kolorach, z pięknymi zdobieniami itd? Otóż moje paznokcie są z natury bardzo kruche, łatwo się rozdwajają, zapuszczenie ich to nie lada wyczyn i kiedyś mogłam o takich tylko pomarzyć. Dziś mam już kilka patentów z których korzystam i w chwili obcnej mam już całkiem długie i mocne paznokcie (jak na mnie), z czego jestem ogromnie dumna. I takie właśnie pazokcie to mój ideał. Bo najpierw trzeba mieć na czym poszaleć z lakierami :D
Gratuluję i czekam na zgłoszenie się z adresu e-mail, który był podawany przy zgłoszeniu konkursowym i pozostałych zachęcam do poczekania na następny konkurs! 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.