Konkurs Wiosenne Paznokcie - wyniki

maja 27, 2016

Kilka dni temu dobiegł końca mój konkurs dotyczący wiosennych paznokci. Powoli bliżej jest lata niż wiosny, pora więc na wyniki. Decyzja nie była wcale prosta, konkursy które organizuję są w porządku pod względem formalnym, ale o wiele trudniej jest wyłonić zwycięzcę. Zgłoszeń może i nie było dużo, ale ciężko jest decydować które to będzie właśnie to najlepsze. Już i tak się spóźniłam z ogłoszeniem wyników, więc nie przedłużając, wygrywa Andzia A!
Odpowiedź, która najbardziej przypadła mi do gustu to:
Mój ideał tej wiosny (jak i każdej innej) to przede wszystkim paznokcie zadbane, mocne, nierozdwojone... Dlaczego nie opisuję tutaj pazokci w szalonych kolorach, z pięknymi zdobieniami itd? Otóż moje paznokcie są z natury bardzo kruche, łatwo się rozdwajają, zapuszczenie ich to nie lada wyczyn i kiedyś mogłam o takich tylko pomarzyć. Dziś mam już kilka patentów z których korzystam i w chwili obcnej mam już całkiem długie i mocne paznokcie (jak na mnie), z czego jestem ogromnie dumna. I takie właśnie pazokcie to mój ideał. Bo najpierw trzeba mieć na czym poszaleć z lakierami :D
Gratuluję i czekam na zgłoszenie się z adresu e-mail, który był podawany przy zgłoszeniu konkursowym i pozostałych zachęcam do poczekania na następny konkurs! 

Mogą również Cię zainteresować:

1 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń