,

Podsumowanie roku | Konkurs noworoczny

grudnia 31, 2015

Ten rok nie był dla mnie dobry, gdybym miała podsumować go w całości to wyszłoby na to, że stał się rokiem moich osobistych porażek. Bardzo dużo rzeczy na których mi zależało zupełnie nie wyszło, wiele zawaliłam z własnej winy. Teraz, na koniec roku lubię myśleć że to kilkumiesięczne odpuszczenie sobie wszystkiego jest po prostu zbieraniem sił do wzięcia się w garść i ogarnięcia, ale tak naprawdę nie jest mi wcale łatwo. Na początku roku wychodziłam z depresji, przekonałam się wtedy jak najprostsze, codzienne czynności mogą stać się koszmarnym wyzwaniem, wymagającym wysiłku który jest praktycznie niemożliwy. Poznałam stan w którym cokolwiek pozytywnego i tak nie cieszy, a każda porażka wygląda jak ta ostateczna, po której już się nie podniesiemy i nie ma sensu dalej próbować - i tak nam nie wyjdzie. Walczyłam również z pogorszeniem się choroby - ale za to akurat jestem w pewien sposób wdzięczna, bo to sprawiło że w końcu mam diagnozę i leki, które przywróciły moje życie do normalności. 
Niezbyt imponujące są również moje włosowe postępy - rok temu cieszyłam się na myśl jak długie moje włosy będą dzisiaj. Niestety, nie udało mi się uciec od mojej standardowej długości, przez ciągłe podcinanie spowodowane złym stanem końcówek, moje włosy nie są nawet o centymetr dłuższe niż w zeszłym roku. Na dodatek ciężko jest mi zapomnieć o kilkumiesięcznym kryzysie - wyrównanie koloru i letnie słońce mocno dało się we znaki moim włosom, do tego dołączyło intensywnie wypadanie. 
Nie mogę jednak powiedzieć, że to był rok tylko i wyłącznie porażek - depresję i chorobę w końcu pokonałam, bezboleśnie posłałam dziecko do przedszkola i do tego wszystkiego znalazłam pracę w drogerii. Nie będzie postanowień na nowy rok - no może poza jednym - za rok o tej porze chce pozytywniej podsumować cały ten okres, chcę móc wypisać wszystkie rzeczy które mi się udadzą.
Blogowe podsumowanie dla odmiany będzie pozytywne - wzrost odwiedzin o prawie 230%, 203 wpisy, 380 nowych lajków na facebooku, 150 nowych osób na instagramie, ponad 220 nowych obserwatorów bloga.  Przez cały 2015 mój blog odwiedziło ponad 135 tys. użytkowników, którzy wygenerowali 356 tys. wyświetleń. Dziękuję! 


Z okazji nowego roku mam dla Was konkurs, będzie trwał od momentu opublikowania tego wpisu aż do 17 stycznia. Zasady podobne co poprzednio, pełen regulamin z którym musicie się zapoznać znajdziecie tutaj. Co do wygrania?

  • Serum na wzrost rzęs
  • Gąbka do makijażu
  • Oczyszczająca maseczka do twarzy
  • Srebrny cień do powiek w kredce Golden Rose
  • Lakiery Golden Rose
  • Lakier Eveline
  • Pogrubiający tusz do rzęs Kobo
Co trzeba zrobić żeby wygrać? Podobnie jak poprzednio, wystarczy obserwować mojego bloga przez jedną z platform - Obserwatorzy, Google+ lub Facebook, zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz. Wygrywa osoba, która najciekawiej opowie mi o swoich postanowieniach noworocznych, tych przyszłych i przeszłych. 

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam, kochani czytelnicy powodzenia w konkursie i szczęśliwego nowego roku - oby był lepszy niż poprzedni.

Mogą również Cię zainteresować:

9 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń