Jesienny konkurs

listopada 14, 2014

Już dawno nosiłam się z zamiarem zrobienia malutkiego konkursu dla moich czytelniczek, w chwili obecnej zbieram nagrody do większego konkursu, którego możecie spodziewać się w najbliższym czasie. Tymczasem, chciałam Was zaprosić na wersję mini, do wygrania kilka drobiazgów:

- Lakiery Bebeauty w jesiennych kolorach
- Jeden z działających kremów ujędrniających biust, czyli AA Slim Line serum modelujące biust i dekolt
- Chusteczki zmywające lakier Jelid - 10 szt.
- Peeling enzymatyczny Lirene

Warunki tego mini-konkursu są bardzo proste, wystarczy być publicznym obserwatorem mojego bloga i wypełnić poniższy formularz, podając swój adres e-mail i krótką odpowiedź na pytanie konkursowe i to wszystko. Nie trzeba polubić tysiąca różnych stron, nie zmuszam Was do udostępniania żadnego obrazka, ale będzie mi bardzo miło, jeśli zalajkujecie mojego bloga na fb:Na zgłoszenia czekam do końca miesiąca, czyli do 30 listopada 2014 roku do północy. Zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane.
Żeby nie było nieporozumień, postanowiłam stworzyć krótki regulamin.
1. Sponsorem nagród jestem ja, autorka bloga Dzikawozkowa.pl
2. Nagrody wysyłam na swój koszt, wyłącznie na terenie Polski.
3. Nie ponoszę odpowiedzialności za działanie poczty.
4. Rozdanie trwa od chwili opublikowania tego posta (14.11.2014r. godz. 17) do 30 listopada 2014 do północy.
5. Nagrodzę autorkę najciekawszej wypowiedzi, wyniki podam w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu, na odpowiedź czekam 3 dni, paczkę wyślę w ciągu 7 dni od otrzymania adresu.
6. W rozdaniu jedna osoba może wziąć udział tylko raz.
7. Podany adres e-mail zostanie wykorzystany tylko i  wyłącznie przeze mnie w celu skontaktowania się ze autorką najlepszej odpowiedzi i nie zostanie przekazany nikomu innemu.
8. Konkurs przeznaczony jest dla publicznych obserwatorów mojego bloga, którzy wypełnią poniższy formularz, podając swój adres e-mail i odpowiadając na pytanie konkursowe.

Mam nadzieję, że przynajmniej część z Was się skusi na udział w konkursie, nagrody nie są imponujące, ale wydaje mi się że nie stawiam Was żadnych szalonych i trudnych do zrealizowania warunków.  Mam do Was jeszcze pytanie: jakie nagrody chciałybyście zobaczyć w kolejnym rozdaniu?

Mogą również Cię zainteresować:

0 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń