Tydzień w zdjęciach

maja 20, 2014

W ubiegłym tygodniu działo się niewiele i zdjęć właściwie prawie nie mam, ale następny z pewnością będzie obfitował w zdjęcia!
 A tak niestety spędziliśmy cały miniony tydzień - dopadła nas choroba, najpierw rozłożył się Młody, potem ja i TŻ. Oby nigdy więcej!

 Szalone baby-hair! Te odstające u góry to tylko z samego przedziałka i czubka głowy, jest ich cała masa!

Wyrwana skrzynka z kwiatami pod Klubem Intergracji w moim mieście... brak mi słów!

No i najważniejsze - właśnie idzie do mnie kurierem nowy aparat, więc następny post tydzień w zdjęciach będzie pełen nowych, ładniusich (mam nadzieje) zdjęć zrobionych nowym sprzętem. Wiem już, że nie podoba Wam się oprawa graficzna mojego bloga, ja też zresztą widzę że nie jest dobrze. W najbliższym czasie planuje duże zmiany pod tym względem, ja na razie wstrzymywało mnie jedynie to, że nie byłam w stanie znaleźć ani jednego mojego zdjęcia z którego byłabym zadowolona- mam nadzieję, że to się w najbliższym czasie zmieni ;)

A w bonusie, Młody:

Mogą również Cię zainteresować:

3 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń