,

KONKURS! Wypełnij ankietę, pomóż mi ulepszyć bloga

maja 03, 2014

Ostatnio na blogach obserwuje wysyp ankiet na ich temat i pomyślałam, że to dobry pomysł, by dowiedzieć się jak Wy, moim drodzy czytelnicy oceniacie mojego bloga. Żeby zachęcić Was do wzięcia udziału w mojej małej ankiecie, postanowiłam połączyć ją z małym konkursem!
Nagrodami są rzeczy, które mnie ostatnio oczarowały, czyli dla najciekawszej odpowiedzi w ankiecie przewidziany jest lakier Essence Colour&go nr 180 It`s raining men, którego recenzje możecie przeczytać tutaj, paletka korektorów Wibo, którą totalnie pokochałam i postaram się w ciągu kilku najbliższych dni zaprezentować i lawendowe mydełko marsylskie. Wszystkie nagrody są oczywiście nowe i oryginalnie zapakowane.
Prosiłabym o szczere odpowiedzi, nawet jeśli będą krytyczne - liczę na to, że wyniki ankiety pomogą mi ulepszyć to moje małe miejsce w sieci i będziecie mnie chętniej czytali. Wypełnienie ankiety powinno zająć kilka minut, tekstowe pytania nie są obowiązkowe, ale byłoby bardzo miło, gdybyście na nie odpowiedzieli. Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie - w ankiecie są dodatkowe pytania dla Was, tym razem bycie obserwatorem nie jest wymagane, ale jeśli właśnie trafiliście na mojego bloga i spodobał się Wam, będę się bardzo cieszyć, jeśli zaczniecie mnie obserwować ;) 

Regulamin konkursu
1. Jedynym organizatorem i fundatorem nagród jestem ja - właścicielka bloga Dzika Wózkowa
2. Konkurs trwa od chwili opublikowania tego posta (3 maja, godzina 15:00) do 24 maja 2014 do północy.
3. O wygranej zadecyduje ja, na podstawie odpowiedzi udzielonej w ankiecie, w punkcie oznaczonym jako pytanie konkursowe "Co byś zmienił/a w moim blogu?". Oczywiście odpowiedź nie musi być tylko i wyłącznie pozytywna, wygra najciekawsza ;)
4. Wyniki konkursu zostaną podane w ciągu 3 dni od zakończenia
5. Wybrana osoba zostanie powiadomiona e-mailowo o wygranej
6. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą w ciągu 3 dni, możliwe jest wybranie innego zwycięzcy.
7.Zobowiązuje się wysłać nagrodę w ciągu tygodnia od otrzymania danych do wysyłki.
8. W konkursie mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.
9. Koniecznym warunkiem do wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie znajdującej się poniżej ankiety, łącznie z adresem e-mail i odpowiedzią na pytanie konkursowe. Nie jest wymagane bycie publicznym obserwatorem bloga.
10. Oświadczam że podany adres e-mailowy zostanie wykorzystany jedynie na potrzeby konkursu i nie zostanie wykorzystany w inny sposób niż skontaktowanie się ze zwycięzcą. 
11. Nagrody wysyłam wyłącznie na terenie Polski.
  


Mam nadzieję, że chociaż kilka osób wypełni tą ankietę i mam nadzieję, że Wasze opinie o moim blogu nie będą aż tak druzgocące. Jeśli wypełniłeś/aś ankietę - bardzo dziękuje za poświęcony czas :)

Mogą również Cię zainteresować:

6 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń