1% podatku

lutego 12, 2014

Większość z Was dopiero zaczyna się rozliczać z urzędem skarbowym, od kilku lat można przekazać 1% płaconego podatku na organizacje pożytku publicznego. Na początku roku zalewa nas fala próśb o przekazanie 1% podatku. To nic nas nie kosztuje, a jedyne co musimy zrobić to wpisać numer w odpowiednią rubrykę, zachęcam was więc do wpisania tego numeru: 0000097900 i w cel szczegółowy: "Na subkonto dla Justyny Misterskiej". 
Justyna jest moją kuzynką, która choruje na poważną chorobę genetyczną, jaką jest mukowiscydoza i w związku z tym wymaga podawania drogich leków, inhalacji i nieustannych wizyt u lekarzy. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę http://www.justyna.muko.med.pl, gdzie znajdziecie całą historię choroby, numer konta fundacji Matio, która pomaga osobom chorym na mukowiscydozę, a także więcej szczegółów.

Mogą również Cię zainteresować:

2 komentarze

  1. Zawsze 1% przeznaczam na chorą córeczkę naszego znajomego. Niby tak niewiele, a tak wiele.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja w tym roku nie przekazywałam 1%. Choć moja księgowa - jeżeli nie mam życzeń - sama wybiera cel.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń