Serwisy z produktami do testowania

października 23, 2013

W chwili obecnej istnieje kilka serwisów, zajmujących się rozdawaniem produktów do testowania za darmo. Znacie jakieś, jesteście nimi zainteresowane? Ja bardzo lubię testować produkty, więc zarejestrowałam się na wszystkich, o których usłyszałam, a teraz chciałam się nimi podzielić z Wami.

Sample City

Sample city to pierwszy serwis w którym się zarejestrowałam i już otrzymałam produkt do testowania - Champion płyn do czyszczenia uszu z srebrem koloidalnym. Wypełnia się ankietę zgłoszeniową i czeka się na zakończenie akcji zbierania zgłoszeń. Dostałam się do testów już za trzecim razem, zobaczcie co otrzymałam:

Testmetoo

https://testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=d698e5d22dae5153d551e982a5c779af

Zarejestrowałam się, ale jeszcze nic nie otrzymałam, podobno część osób otrzymała już przesyłki do testowania. Żeby dostać się do testów, trzeba zachęcić kilka osób do rejestracji, także jeśli macie ochotę się zarejestrować na tej stronie, to byłabym wdzięczna jeśli zrobicie to przez link, który uruchamia się po kliknięciu w baner powyżej.

Rekomenduj.to


Również wypełniamy ankiety i czekamy. To jest chyba najnowszy tego typu serwis, ostatnia ich kampania to promowanie produktu Jeliton.

Coś Was zainteresowało? Lubicie takie serwisy? A może już jesteście na nich zarejestrowane?


Mogą również Cię zainteresować:

8 komentarze

 1. Ja jestem zarejestrowana na streetcom niestety jeszcze nic nie otrzymałam do testowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem zarejestrowana na tych dwóch pierwszych serwisach, ale nic jeszcze nie udało mi się otrzymać do testowania. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zarejestrowana na Sample City i testowałam tam 2 razy, teraz właśnie otrzymałam też ten płyn do czyszczenia uszu. A z TestMeToo na razie nic nie otrzymałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. a no streetcom jest chyba najpopularniejszy.. swego czasu dostawałam się do kampanii za kampanią:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie mam szczęścia i nigdy nie dostaję się do kampanii, już przestałam próbować nawet ;)
  Za Ciebie trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 6. Sample City się zraziłam po tym jak wygrałam i nie dostałam przesyłki, a oni wielce się nie zainteresowali, stwierdzili że wysłali i więcej nic nie mogą zrobić. Więcej nie brałam udziału w testowaniach...
  Powodzenia.

  http://rodzice-plus-dziecko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń