Birth Markings

7/23/2013

Przeglądając gazeta.pl trafiłam na przepiękne wideo, które moim zdaniem powinna obejrzeć każda matka, która nienawidzi swojego wyglądu brzucha po ciąży. Obejrzenie tego filmu, sprawia że możemy spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na nasze rozstępy i inne niemiłe dla nas rzeczy, które pozostawiła po sobie ciąża. Nie będę się rozpisywać, zapraszam do poświęcenia 20 minut i obejrzenia:

I co o tym sądzicie?

Mogą również Cię zainteresować:

2 komentarze

 1. Nie znam angielskiego :D
  Myślałam że już nie znajdę brzucha podobnego do mojego. Mój podobny jest do tego z 17 minuty. Tj. że taki pomarszczony no i plus rozstępy i skóra bardziej wisząca i zrolowana bo jeszcze sporo w niej sadełka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że nie znasz angielskiego, kobiety opowiadają o tym, że rozstępy są "świadectwem urodzenia dziecka", taki widoczny znak, że jesteś matką. Jedna z kobiet określiła je jako "puste gniazdo"

   Usuń

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Google+ Followers

Łączna liczba wyświetleń