Własnoręcznie robione kremy

lutego 11, 2013

W komentarzu padło pytanie, gdzie można poczytać o własnoręcznie robionych mazidłach. Przede wszystkim, zainteresowałam się kosmetykami wykonywanymi samodzielnie dzięki dwóm blogom: http://www.italianablog.com/http://arsenicmakeup.blogspot.com/

W chwili obecnej staram się ogarnąć jakoś Wizażowy dział Biochemia Urody, który jest prawdziwą skarbnicą wiedzy zarówno jeśli chodzi o niedrogie i dobre kosmetyki, o składach bez zbędnych szkodliwych składników, jak i o własnoręcznie robione kosmetyki.

Dużo receptur znajduję się także na stronach sklepów internetowych sprzedających półprodukty do wyrobu kosmetyków. Wiele z nich jest bardzo chwalonych, do mnie właśnie idzie zamówienie z Zrób Sobie Krem. Znajduje się tam obszerna baza receptur

Przyznam szczerze, że dopiero startuję z własnoręcznym wyrobem mazideł, ale wiem że już się zakochałam. Nie mam jeszcze większości składników, te dotrą dopiero w piątek. Już zdążyłam ukręcić sobie próbny kremik na moje nieszczęsne naczynka, który już niedługo tutaj zaprezentuje- receptura banalnie prosta, bo robiony na bazie kremowej, z wyciągiem z kasztanowca i kilkoma innymi dodatkami. W połączeniu z OCM, okazało się że nie posiadam już suchych skórek nigdzie, co było moją zmorą. Zaczerwienienie na nosie i policzkach po prostu zniknęło. Jedyny krem, z tych nielicznych, które wypróbowałam, który mogę stosować pod podkład i nie dzieję się nic złego. Niestety, kończy mi się już, więc jak tylko dojdzie zamówienie z ZSK, natychmiast przystępuje do kręcenia.

Mogą również Cię zainteresować:

0 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń