,

Wielki Plan dzień 4

stycznia 05, 2013

Dzisiaj nie miałam czasu na nic, szalałam zakupowo ;)

Włosy 
Dzień odpoczynku. Czasami się taki przydaję, chociaż zwykle myję włosy codziennie. Niestety zwykle, kondycja moich włosów następnego dnia po myciu, nie pozwala mi na taki luksus.
Wewnętrznie: Sprzypovita, drożdże do picia, calcium pantothenicum.

Paznokcie
Miało być kompletne SPA dla rąk dziś, jednak ze względu na to, że cały dzień na zakupach spędziłam, nie wyrobiłam się z tym. Żeby chociaż jakoś częściowo to nadrobić, wyprówałam już peeling i maskę do rąk firmy Eveline. Początkowe efekty są obiecujące!

Makijaż


 Ze względu na absolutny brak czasu rano, zdążyłam zrobić jedynie szybki, naturalny makijaż.  Makijaż został wykonany jedną z paletek Wibo, które bardzo lubię. Ten makijaż to także kolejny dzień testowania podkładu Rimmel Lasting Finish 25H Foundation i nadal nie wiem co o nim myśleć. Czasami wydaje mi się być zbyt ciemny, bywają jednak takie dni jak dziś, kiedy na mojej twarzy robi się stanowczo zbyt jasny.
Ćwiczenia
Rowerek 20km
6 Weidera dzień 2

Dieta


 
 

Czyli standardowo- za mało kalorii, za mało białka, za dużo węgli.


Mogą również Cię zainteresować:

0 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń