Wielki Plan, dzień 20

stycznia 21, 2013

Włosy
O: Olej kokosowy z dnia poprzedniego M: Odrobina szamponu Babydream z dużą ilością balsamu Mrs. Potters i wody O: Mrs. Potters, Balsam wzmacniający
Wcierka Jantar
Płukanie: ocet jabłkowy
Wewnętrznie: Skrzypovita, CP, drożdże
Po raz kolejny- na noc Olejek Łopianowy ze skrzypem na skórę i olej kokosowy na długość.
Zwiększyłam dawkę CP z 3 tabletek dziennie na 6 tabletek. Może będzie jakiś efekt.

Makijaż i paznokcie
Dzisiaj były tylko i wyłącznie zabiegi pielęgnacyjne- ze względu na wielkie sprzątanie w domu i szafie (a chyba każdy wie jak wygląda sprzątanie w szafie i dlaczego wymaga ono całego wolnego dnia), dzisiaj nie było ani makijażu, ani żadnych nadzywczajnych zabiegów. Na twarz nałożyłam Maseczkę Oczyszczającą z glinką szarą marki Ziaja, na dłonie grubą warstwę kremu oliwkowego do rąk i rękawiczki. Moje skórki są niezwykle wdzięczne ;)


Ćwiczenia
Rowerek 20km
A6W dzień 15
Coraz ciężej mi się ćwiczy A6W, coraz dłużej to zajmuję. Z drugiej strony zauważyłam znacznie silniejsze mięśnie brzucha i bez porównania lepszą kondycje. Jeszcze zostały mi 27 dni tych ćwiczeń, a tak motywacyjnie - urodziłam dziecko (prawie), a jakiś głupich ćwiczeń nie dam rady zrobić? ;)

Dieta
Dzisiaj tragedia. Ze względu na sprzątanie, o którym wspominałam, nie miałam czasu zjeść nic porządnego, apetytu zresztą też brakowało. Efekt- jak widać
Mogą również Cię zainteresować:

0 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń