, , ,

Wibo, Volume Mascara for sensitive eyes

grudnia 28, 2012

Jeden z własnoręcznie wybranych gwiazdkowych prezentów, niestety bardzo się rozczarowałam.  


Opis producenta:

Hypoalergiczna pogrubiająca maskara do wrażliwych oczu

Producent: Wibo
Pojemność 8 ml
Cena: ok. 9 zł

Moja opinia

Opakowanie:
Żółto- niebieskie, bardzo estetyczne, napisy nie schodzą. Pojemność standardowa, 8 ml.Szczoteczka:
Duża, trójkątna, z dwoma długościami włosia. Według mnie nabiera stanowczo za dużo maskary, ciężko nią także dotrzeć do mnie dostępnych rzęs bez wymazania powiek.
Działanie spełnia wszystkie obietnice producenta. Mimo, że użyłam go zaledwie kilka razy, nie zrobił krzywdy moim wrażliwym oczom, nie podrażnił soczewek, których używam, nawet jak nie zmyłam go przed spaniem. Na tym jednak plusy się kończą - niewygodnie się nim maluje, niemiłosiernie skleja rzęsy i już przy pierwszym nałożeniu widać grudki na rzęsach. Na dodatek, po kilku godzinach spływa z rzęs, tworząc malowniczy efekt pandy. Cóż, producent nie obiecywał, że maskara na rzęsach wygląda dobrze, czy że jest wodoodporna, obiecywał jedynie, że nie uczula ;)


 Wybaczcie różne kolory na zdjęciach, aparat zaczął mi wariować. Jak widać nie ma żadnego spektakularnego pogrubienia rzęs, widać jedynie ich przyciemnienie i niestety posklejaniePodsumowanie:  2+
Za spełnienie obietnic producenta, tusz jest hypoalergiczny, jednak na rzęsach wygląda tragicznie!! Niestety, jego losem pozostanie zaleganie w szafce, do czasu aż znowu złapię zapalenie spojówek ;)

Mogą również Cię zainteresować:

0 komentarze

Dziękuję za wszystkie Wasze uwagi i wsparcie, które daje mi niesamowicie dużo motywacji. Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomaga mi to, że jesteście tutaj ze mną i mi kibicujecie, jeszcze raz bardzo mocno DZIĘKUJE!
Jeśli masz na to ochotę, możesz zostawić link do swojego bloga.
Proszę o zachowanie kultury.

Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń